O NÁS

Jsme kamarádky, které spojuje přátelství a láska k přírodě. Vyrostly jsme v srdci Beskyd, kde máme pevné kořeny. Nejsme lhostejné ke stavu životního prostředí, a proto jsme se rozhodly vyjít vstříc změně, kterou bychom rády viděly v naší společnosti.

Založily jsme tedy PlantiQ.

Dostat k lidem nádobí z přírodních materiálů je malý, ale důležitý krok, jak proměnit naše konzumerské návyky. My všichni můžeme přispět k omezení používání plastů. Tak proč nezačít třeba u našich stolů.

 

Zakoupením produktů značky PlantiQ přispíváte k záhraně deštného pralesa v Indonésii. Pralesní rezervace Green Life vznikla na hranicích s NP Gunung Leuser na severní Sumatře. Rezervace vytváří ochrannou zónu mezi plantážemi a NP Gunung Leuser, čímž zamezujeme prostupu pytláků a ilegálních dřevorubců do národního parku.

Nedílnou součástí projektu Green Life je vzdělávání dětí a mládeže, včetně osvěty směřující k široké veřejnosti a místním komunitám. Vzdělávání je pozitivním nástrojem společenských změn, které směřují svět k lepším zítřkům v souznění s divokou přírodou a respektem ke zvířatům.

Zeptejte se!

Máte-li jakýkoli dotaz, dejte nám vědět. Jsme tu pro Vás.

 

10 + 2 =